پشتیبانی و نگهداری شبکه

پشتیبانی و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری کاری همیشگی و روزانه است که این می‌تواند برای مدیران شبکه زمان‌بر و برای سازمانها و شرکتها هزینه‌بر باشد.

علاوه بر این برای رفع تمام نیازهای یک سازمان افراد مختلف با دانش مختلف باید به کار گرفته شوند که همین سختی کار را دوچندان میکند. تیم پشتیبانی آرتین متشکل از نیروهای متخصص در زمینه نگهداری شبکه میباشد که حضور هر یک از آنها در سازمان شما تجربه و حمایت کل گروه را در بردارد.

مشاوره در خصوص راه‌اندازی سرویس‌های شبکه و مرتفع کردن مشکلات قبلی همراه با مستندسازی قبل و بعد از تغییرات، خدمات متمایز ما است. گزارش نویسی و ثبت سیستمی تمام مراحل پروژه در آرتین باعث یکپارچگی اطلاعات بین کارشناسان ما شده و از این رو هر شخص گویی از تمام ساختار شبکه سازمان شما باخبر است.

حضور دوره‌ای کارشناسان در روز و ساعت مشخص در محل کارفرما، کنترل چک لیست‌های پشتیبانی توسط کارشناسان، رفع مشکلات کاربران به صورت تلفنی و ارتباط از راه دور، خدمات آرتین در این بخش میباشد، ما به شما در شناخت نیازهای واقعی شرکتتان در این خصوص و اختصاص بودجه مناسب به این بخش کمک کرده و با توجه به گستردگی خدمات در صورت درخواست مشترکین، سرویس پشتیبانی جامع آرتین به شرکتها ارائه می‌شود.